Neoprēna materiālu visbiežāk sastopam hodrotērpos un tiem piederošos aksesuāros. Tomēr ūdensnecaurlaidīgais un ādai tīkamais materiāls arvien biežāk tiek izmantots arī ikdienā valkājamu tērpu radīšanā. 


Neoprēns - ir īpašs mikroporaina kaučuka veids, ko plaši izmanto mūsdienu medicīnā. Neoprēna priekšrocības ir vieglums, mīkstums, laba siltuma izolācija, kā arī stiepjamība visos virzienos. Neoprēns ir viens no vispiemērotākajiem materiāliem ortopēdisko izstrādājumu izgatavošanai. Neoprēna izstrādājumi ir droši veselībai un to galvenā priekšrocība ir efektīvā iedarbība.

Viena no uzņēmuma neoprēna izstrādājumu unikālajām īpašībām ir kompleksā iedarbība uz organismu: tie fiksē, silda, ir ar mikromasāžas efektu un iedarbojas ar kompresiju. Neoprēna mikroporainā struktūra izstrādājumos nodrošina dzīvinošo saunas efektu: āda sasilst, uzlabojas asinsrite, audos un šūnās aktivizējas vielmaiņas procesi. Tas veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, aizkavē deģeneratīvas izmaiņas audos un rupju rētu veidošanos. 
Neoprēna izstrādājumi droši fiksē un aizsargā ķermeņa daļas, kurām tie piekļaujas, tomēr neierobežo muskuļu un locītavu dabiskās kustības. Tādējādi slodze sadalās vienmērīgi. Neoprēna izstrādājumu lietošana mitros apstākļos droši pasargā ķermeni no atdzišanas. Starp citu, izstrādājumi nodrošina ne tikai drošu siltumaizsardzību, bet arī pasargā ķermeni no sasitumiem un traumām. 
Vēl nesen pastāvēja uzskats, ka celulīts vienkārši ir daudzu sieviešu problēma. Taču celulīta parādīšanās ir nopietns vielmaiņas traucējumu simptoms. Tas ir nepārprotams brīdinājums, ka ir pienācis laiks mainīt dzīvesveidu, sākt lietot pareizu uzturu un vai rāk kustēties. Tādēļ cīņu par skaistu ķermeni labāk ir sākt tūlīt, tiklīdz ir parādījušās pirmās celulīta pazīmes. Viens no veidiem, kā cīnīties ar celulītu - ir izmantot speciāli konstruētus izstrādājumus - jostas un šortus.
Neoprēna izstrādājumu valkāšana tikai divas stundas katru dienu aktivizē vielmaiņas procesus, paātrina taukšūnu šķelšanos un sārņvielu izvadīšanu, stiprina muskulatūru un saistaudus, uzlabo limfas un asinsriti. Jau pēc mēneša redzēsiet un jutīsiet rezultātu - samazinās tauku slānis uz vēdera un gurniem, atjaunojas ādas elastīgums un vingrums. Tomēr, ārstējot celulītu, uz organismu ir jāiedarbojas kompleksi. Piemēram, pretcelulīta krēmu lietošana veicina ādas virsmas izlīdzināšanos un uzlabo tās asins apgādi, bet masāža veicina pretcelulīta krēmu iedarbību, veicina limfas atteci un pastiprina asinsriti.