FOTOSESSIJAS ar kārdinājuma un romantikas garšu...

Jau vairāk kā 7 gadus svētku un ballīšu aģentūra Tessika sadarbībā ar lieliskiem meistariem - fotogrāfiem un stīlistiem - organizē profesionālās fotosessijas fantāzijas tērpos. 

 

Sadarbībā ar SUNDRAW PHOTO piedāvājam lieliskas profesionālas fotosessijas - erotiskas, kreatīvas, jautras individuālas vai pāra fotosessijas.

 

Mūsū piedāvājumā: 

- Profesionāli fotogrāfi,

- ekskluzīvi interjeri fotografēšanai un profesionālā fotostudija

- talantīgi stilisti: make-up &frizūras, pilna tēla izveide atbilstoši tērpiem

- tērpi uz nomu no Tessika Events

- aksesuāri un rekvizīts fotografēšanai

Fotosessiju piedāvajumus skatīt šeit>>

 

 

 

 

 

 JAUTĀJUMI UN ATBILDES


Kā notiek fotosessija?

 
Fotosessijas dienā iepriekš saskaņotajā laikā mēs aicinam jūs pie mums Rīgā, Tallinas ielā 30
Šeit kopā ar stilistu notiek tematiskā tērpa un aksesuāru izvēle, un, ja tas iepriekš pasūtīts - tiek uzlikts profesionāls make up un saveidota frizūra. 
Kad viss ir pabeigts, mēs ar savu transportu nogādājam klientu līdz profesionāli aprīkotai fotostudijai, kur notiek fotografēšanās. Fotosessijā piedalās arī stilists, kurš palīdz klientei ar tērpu un aksesuāriem un seko līdzi foto uzņemšanas gaitai. Transporta izmaksas un stilista dalība ir iekļauti fotosessijas cenā.
Fotosessijas beigās stilists pats aizved tematisko tērpu un aksesuārus. Klientei nav jābrauc atpakaļ uz tērpu studiju, lai atgrieztu tērpus. 
Kliente paziņo fotogrāfam savus kontaktus (e-pastu), uz kura tiks izsūtītas gatavas fotogrāfijas.
 
Cik ilgā laikā es saņemšu fotogrāfijas?
 
Parasti fotogrāfijas saņem 5 līdz 10 dienu laikā, taču ir iespējams vienoties ar fotogrāfu par foto izgatavošanu pat 1 vai 2 dienu laikā.
 
Cik bildes es saņemšu?
 
Jūs saņemsies visas bildes izņemot brāķi, un izvēlēsieties no tām 5-10 (atkarībā no projekta), kuras fotogrāfs kvalitatīvi apstrādās ar Photoshop.
 
 
Kā pasūtīt fotosessiju?
 
Piezvanot pa tālr. 29 607607 vai uzrakstot uz e-pastu: info@korsete.lv - vienoties par vēlamo fotosessijas datumu un laiku. Mēs kopā apspriedīsim jūsu vēlmes un saskaņosim laiku ar fotogrāfu, vizāžistu un stilistu.
Pēc datuma un laika saskaņošanas klients 3 dienu laikā veic apstiprinājuma maksājumu 50 EUR apmērā, ar kuru rezervē atrunāto fotosessijas datumu un laiku. Maksājums tiek veikts uz rekvizītiem:
 
Sanēmējs:     SIA "TESSIKA"
Vien.reģ. №  LV40103175201
Banka             AS DNB BANKA
Konts:             LV68RIKO0002013198573
Bankas kods: RIKOLV2X
Maksājuma mērķī norādiet pasūtījuma datumu, laiku un fotosessijas kodu (FOTO-4)
 
Nesaņemot maksājumu 3 dienu laikā no fotosessijas noformēšanas brīža, datuma un laika rezervācija tiek anulēta un Tessika Fantasy Events nevar garantēt šī laika pieejamību. 
 
Vai var atteikties no fotosessijas vai pārcelt tās laiku?
 
Jā, jūs varat atteikties no fotosessijas vai pārcelt laiku, iepriekš brīdinot vismaz 3 dienas pirms saskaņota fotosessijas datuma. Apstiprinājuma maksājums tādā gadījuma tiek pārcelts uz jauno datumu vai atgriezts klientam.
Gadījumā, ja klients brīdina par laika pārcelšanu vai fotosessijas atcelšanu vēlāk nekā 3 dienas pirms saskaņotā datuma, vai neierodas uz fotosessiju bez brīdinājuma, apstiprinājuma maksājums netiek atgriezts un tiek ieturēts kā kompensācija par fotostudijas telpu īri un fotogrāfa izsaukumu. 
 
Cik ilgu laiku prasa fotosessija?
 
Atkarībā no izvēlētā piedāvājuma kopīgs pasākuma laiks - no 2 līdz 5 stundām, kas iekļauj tērpu izvēles laiku, vizāžista/friziera darbu, fotosessijas ilgumu.
 
Vai ir iespējams fotografēties divatā?
 
Jā, tas ir iespējams. Taču ņemiet vērā, ka kopīgs fotografēšanas laiks katrai personai samazinās proporcionāli cilvēku skaitam, kā arī piedāvājumā iekļauto tērpu nomas un vizāžu/frizūru skaits ir paredzēts 1 personai, un katra nākamā personā piemaksā par šiem pakalpojumiem atsevišķi saskaņā ar augstāk minētiem izcenojumiem.
 
Kādā laikā notiek fotosessijas?
 
Fotosessijas var notikt gan darba dienās, gan brīvdienās, sākot ar plkst. 10:00 un līdz 23:00, iepriekš vienojoties.